WE F226 RAIL AIRSOFT SIG SAUER
Temmuz 4, 2020
WE GLOCK G19 GEN5 GBB AIRSOFT TABANCA
Temmuz 4, 2020

WE G18 Gen3 TAN GBB Airsoft Tabanca

Glock 18'in WE Airsoft tarafından hayata geçirilen bu Tan/Black GBB Airsoft replikası, her bakımdan orjinal G18'in özelliklerini almış durumda. Hem görüntüsü, hem de etkili performansı, kaliteli malzemesi ve dayanıklılığıyla Glock 18 Tan/Black airsoft oyunlarının vazgeçilmezlerinden!


Teknik Bilgiler:

Ağırlık : 770g

Blowback:Var, Üst Namlu Hareketi, Gerçekçi Atış

Uzunluk: 200mm

Hop-up: Var

Atış Modu: Tekli

Kapasite: 25BB (0.20, 6mm)

Güç Kaynağı: Green Gaz, (HFC22), Şarjöre Doldurulur

Namlu Çıkış: 95-100 ms (~300FPS)

Malzeme: Metal Alaşım, Sıkıştırılmış Polimer

Sıradan vatandaşlar tarafından satışı, kullanımı ve hatta taşınması bile yasak olan Model 18, Avusturya’lı meşhur silah firması Glock tarafından üretilmiş olup dünyada çeşitli ülkelerin güvenlik birimleri tarafından kullanılmaktadır. Amerikan SWAT birimlerini, CIA’yi ve Avusturya anti-terörizm kuvvetlerini(EKO Cobra) örnek olarak verebiliriz. Bununla birlikte son yıllarda bazı radikal terörist gruplar tarafından infazlarda kullanıldığı görülmüştür. Günümüzde kült olmuş film serilerinde de Glock 18’e rastlamak mümkündür. Mesela Batman Kara Şövalye filminde Joker karakteri tarafından, Matrix Reloaded filminde Morpheus karakteri tarafından bu silahın kullanıldığını görebilirsiniz.

Glock 18 dış görünüş olarak birçok açıdan bir önceki model olan 17’ye benzese de onu 17’den ayıran en önemli özelliği, tam otomatik atış(her ne kadar model 18 resmi olarak üretildikten sonra model 17’leri de switch denilen minik bir aparat sayesinde tam otomatiğe çevirmek mümkün olsa da bu işlemi uygulamak illegaldir ve modifiye edilmiş 17’lerin kullanımı suçtur) yapabilmesidir. Otomatik bir tabanca için oldukça hafiftir, ki zaten Glock firmasının ürettiği silahların da en göze çarpan özelliği hafif olmasıdır. Namlu ve tetik kısmı paslanmaz çelikten, geri kalanı polimerden üretilmiştir. Polimer yapısı sebebiyle yüksek ve düşük sıcaklıklarda(-40, 200°C) atış menzili etkilenmez. Tasarımı hakkında tam otomatik tabancalar açısından "devrim niteliğinde” yorumu yapılmıştır.

SİLAHLA YAPILAN YÜKSEK SKORLAR

ONLINE SATIŞ
error: Bu İçerik Korunmaktadır!