WE COLT 1911 Black Full Metal GBB
Temmuz 4, 2020
CYMA AK74 Gerçek Ağaç -Full Metal Airsoft AEG
Temmuz 4, 2020

TOKYO MARUI MP5-J JAPANESE POLICE MODEL AEG AIRSOFT TÜFEK

2002 yılından beri Japon Özel Polis Kuvetleri tarafından kullanılan MP-J lerin orjinali H&K firması tarafından Almanya'da kundakları ve namluları farklı ihtiyaçlara göre değiştirilebilen 120 ayrı varyasyon oluşturacak şekilde ve Fransız Polisinin kullandığı MP5-F ve MP5A5 tibi tüfeklere yakın bir şekilde tasarlanmış. Tokyo Marui'nin ürettiği bu replika özellikle uzatılabilir kundağı ile en son versiyon orjinalinin tıpatıp aynısı. Ayrıca gene orjinal MP5-J lerin zaruri ihtiyaçları olan büyük flash hider ve dot monte edebilmeye imkan veren düşük profil montaj düzeneğine de sahip.


Teknik Bilgiler:

Uzunluk:582 mm / 735 mm (Kundak Uzatıldığında)

Tüfek Yüksekliği: 227 mm

Ağırlık: 2,150 g (Boş Şarjör ve Pil takılı)

Standart BB: 6 mm BB (0.2 to 0.28 g)

Pil: 8.4 V Nickel Hydrogen 1300 mAh Mini SBattery (* 1)

Namlu Çıkış Hızı: ~280 FPS

Şarjör Kapasitesi: 50 BB

Model Adı: MP5-J

Tip: Sub machine / PDW

ÖZELLİKLERİ

Kolay Kullanılabilirlik: MP5 'leri kullanmayı öğrenmek son derece kolay, özellikle atış selektörü, tetik düzeneği ve şarjör takma/çıkartma sistemi, deneyimsiz kullanıcıların bile kolaylıkla kavrayabileceği, kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanmış.

Farklı Namlu Seçeneklerine Uygun: Flash Hider'ı çıkarttığınızda, 14mm ters yiv özellikli, susturuculu namlular da kullanabiliyorsunuz.

Çekilebilir Kundak: F-Stock özelliği sayesinde tek bir mandal yardımıyla, kundak uzatılıp, kısaltılabiliyor. Aynı zamanda kaymayı önleyen kauçuk bir arka pede sahip olan kundakta, metal dayanaklarla uzatılmış durumda kullanımda dayanıklılık en üst seviyeye çıkartılmış.

Düşük Profil Montaj Düzeneği: Arka nişangahın önünde dahili düşük profil montaj düzeneği, dot ve farklı nişangahları kullanmaya imkan veriyor.

Ayarlanabilir Arka Nişangah: Tornavida yardımıyla sağa ve sola doğru ayarlanabilen arka nişangah aynı zamanda 4 ayrı seviyede ayarlanabiliyor.

Realist Preslenmiş Şarjör: Tüfekle aynı özellikleri taşıyan çelik malzemeden döküm preslenmiş orjinal standart şarjör 50BB taşıyor.

SİLAHLA YAPILAN YÜKSEK SKORLAR

ONLINE SATIŞ
error: Bu İçerik Korunmaktadır!